Naklejka na ścianę dinozaur46,50 zł
Brutto

Aby dodać niepowtarzalny charakter wystrojowi wnętrza, proponujemy naklejki na ścianę.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę wzorów i kolorów, które z pewnością pozwolą odmienić każde pomieszczenie w mieszkaniu.

Do pokoju dziecięcego można wybrać urocze wzory i kolory, które umilą czas dzieciom. Postacie z ulubionych bajek zachwycą najmłodszych domowników.

Nasze naklejki na ścianę  będą cieszyć jakością wydruku, nasyceniem barw oraz szeroką gamą grafik do wyboru. 

Jedna naklejka potrafi odmienić wnętrze i nadać mu nowego wyrazu.

typ
Rozmiar naklejek
Ilość

Naklejki na ścianę to niewyczerpane źródło inspiracji oraz możliwości na nowe aranżacje przestrzeni.

Nasza sklep powstał z myślą o osobach, które szukają niestandardowych rozwiązań w przystępnych cenach. Dodatkowo zawsze dbamy o to, aby walory estetyczne naszych projektów były na jak najwyższym poziomie. Nasze naklejki na ścianę są przygotowywane przez doświadczonych  grafików. Materiał użyty do wydruku naklejek jest matowy, dzięki czemu  wyglądają, jak by były namalowane bezpośrednio na ścianie. Naklejki trafiają do klienta na foli transportowej, co ułatwia ich naklejenie w wybranym miejscu bez żadnych komplikacji.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wszystkie nasze tusze posiadają certyfikaty wydruku do wewnątrz i na zewnątrz. To niezwykle ważna kwestia dla zdrowia i życia. Nasze tusze są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane w pomieszczeniach takich jak szkoły czy szpitale. W tej kwestii nie ma kompromisów. Kupując u nas naklejki na ścianę, macie pewność, że wybieracie produkty bezpieczne dla siebie oraz swojego otoczenia. 

16-100X90

Szczegółowe odniesienia

Zobacz także