Plakaty - druk i projekt

Zastanawiasz się, jak zdobyć uwagę przechodniów, czyli Twoich potencjalnych klientów? Odezwij się do nas, a nasi specjaliści z branży marketingowej i poligraficznej przygotują dla Ciebie najskuteczniejsze propozycje promocyjne. Stawiamy na widoczność, intensywne kolory, staranne wykończenie i jasny przekaz. Projektowanie i druk plakatów reklamowych to nasza pasja, której efekty nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim zachęcają do zakupu czy skorzystania z usług firmy, a w konsekwencji sprzedają. Brzmi ciekawie? Poznaj nas bliżej!

Projektowanie plakatów reklamowych - marketing i usługi poligraficzne w Nowym Sączu

Plakaty reklamowe mają zastosowanie przy eksponowaniu produktu między innymi w sklepach, szpitalach lub w firmach. Oprócz tego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz w sposób ciekawy i przykuwający wzrok przedstawić swój produkt przy niewielkich nakładach finansowych. Drukowane materiały promocyjne pokazują piękno Twojego produktu lub wystawy. Wykonujemy je metodą solwentową, laserową oraz offsetową. Wszystko zależne jest od nakładu. Ten typ promocji również idealnie sprawdzi się na przystankach autobusowych, ponieważ często ludzie czekający na odjazd czytają informacje znajdujące się w pobliżu.

Profesjonalny projekt i druk dla zwiększenia widoczności w województwie małopolskim? Już wiesz, do kogo się zgłosić!

plakaty XXL

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Filtry aktywne

Plakat XXL HQ z własnym wydrukiem

Dla gotowych plakatów idealną alternatywą jest plakat z własnym wydrukiem ! 

Posiadasz piękne zdjęcia lub upragnione grafiki, których nigdzie nie możesz kupić ? Prześlij plik, a my wydrukujemy dla Ciebie piękny plakat w najwyżej jakości druku. 

61,50 zł Cena