Tło fotograficzne TF32 3x2m184,50 zł
Brutto

Zadbaj o piękną scenerię zdjęć dzięki winylowym tłom fotograficznym. 

Nasze tła idealnie sprawdzą się na sesjach ciążowych, dziecięcych, portretowych czy do fotografii produktowej. Szeroki wybór wzorów i najwyższej jakości druk, z certyfikatem  GREENGUARD sprawią, że zdjęcia będą piękne, a sesji nie zakłóci brzydki zapach farb szkodzących zdrowiu.wymair tła
Ilość

Nasze tła fotograficzne drukowane są na wysokiej jakości winylowym banerze powlekanym polichlorkiem winylu. Materiał jest 100% matowy, dzięki czemu gwarantujemy brak odbicia światła. Tła drukowane są na drukarce ecosolwentowej, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne, nie śmierdzą, można stosować je w zamkniętym pomieszczeniu. Posiadamy wszelkie certyfikaty, które zezwalają na stosowanie naszych wydruków w placówkach edukacyjnych, szpitalach, itp.

Tła winylowe są 100% wodoodporne, można je myć. Nie narażając ich na czynniki zewnętrzne jak promienie słoneczne czy silny wiatr posłużą nam wiele lat.

Tło posiada tunel, umożliwiający zawieszenie go na drążku. Chcąc kupić więcej scenografii na jednej rolce, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy możliwość łączenia wielu teł w jednym kawałku.

TŁO 32-popraw

Szczegółowe odniesienia

Zobacz także

Powiązany produkt